Ota yhteyttä

Hei kalakaveri! Kysy rohkeasti meiltä mitä vain palveluistamme, kalasta tai kalan valmistuksesta.

Tuotanto

Sami Kaukolinna
p. 0400 551 337
sami@kalaherkut.fi

Toimitusjohtaja

Verneri Nygren
p. 050 441 7187
verneri@kalaherkut.fi

Markkinointi

Valtteri Nygren
p. 050 477 4520
valtteri@kalaherkut.fi

Tukkumyynti

Vera Nygren
p. 050 302 2543
vera@kalaherkut.fi

Kauppahalli

Nygren Kauppahalli

Hämeenkatu 19, 33200 Tampere
p. 03 212 4721

Avoinna
Ark. 09.00 – 18.00
La. 09.00 – 16.00

Reittiohjeet Kauppahallin pyyntipaikoille

Lielahti

Nygren Prisma Lielahti

Turvesuonkatu 2, 33400 Tampere
p. 050 556 7353

Sähköposti lielahti@kalaherkut.fi

Myymälävastaava Milla-Emilia Marttila

Avoinna
Ark. 08.00 – 20.00
La. 08.00 – 19.00

Reittiohjeet Lielahden pyyntipaikoille

Pirkkala

Nygren K-Citymarket Pirkkala

Palmrothintie 2, 33950 Tampere
p. 050 3222488

Sähköposti pirkkala@kalaherkut.fi

Myymälävastaava

Avoinna
Ark. 09.00 – 21.00
La. 09.00 – 20.00
Su. 10.00 – 18.00

Reittiohjeet Pirkkalan pyyntipaikoille

Lähetä meille palautetta

Miten onnistuimme? Miten voisimme palvella vielä paremmin? Puuttuuko valikoimastamme jotain?